Dzień Kobiet 2011

  W dniu 7 marca 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, w którym gościnnie wystąpiły zespoły taneczne i kapele z GOK-u w Sędziejowicach: Zespół Pieśni i Tańca ”Mali Sędziejowiczanie”, Zespół Pieśni i Tańca „ Ziemia Sędziejowicka”, Kapela Podwórkowa „S

Czytaj...

Dzień Kobiet 2011

Drukuj PDF

 

W dniu 7 marca 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, w którym gościnnie wystąpiły zespoły taneczne i kapele z GOK-u w Sędziejowicach: Zespół Pieśni i Tańca ”Mali Sędziejowiczanie”, Zespół Pieśni i Tańca „ Ziemia Sędziejowicka”, Kapela Podwórkowa „Sędziej”, Kapela Ludowa „Grabianie”, Zespół Tańca Nowoczesnego „Kontra”, Duet Tańca Nowoczesnego Paulina i Mateusz. Uroczystość miała na celu umilenie czasu paniom w tym cudownym dla nich dniu oraz podkreślenie ich wyjątkowości. Program artystyczny był niezwykle bogaty, artyści z GOK’u z Widawy połączyli siły z artystami z GOK-u z Sędziejowic aby dostarczyć kobietom niezwykłych wrażeń. Oprócz występów, dla pań przygotowany był słodki poczęstunek.

Organizatorem tego wydarzenia był Grzegorz Brożyński, który również prezentował się na scenie, tańcząc ze swoim zespołem „Ziemia Sędziejowicka”. Całość uroczystości podsumował pięknymi życzeniami kierowanymi do wszystkich Kobiet.

 

 

 

 

 

 You are here:   Start