DOŻYNKI Gminno - Parafialne Grabno - Zamość 2015

ZAPRASZAMY SERDECZNIE :-)        

Czytaj...

Dzień Kobiet 2011

  W dniu 7 marca 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, w którym gościnnie wystąpiły zespoły taneczne i kapele z GOK-u w Sędziejowicach: Zespół Pieśni i Tańca ”Mali Sędziejowiczanie”, Zespół Pieśni i Tańca „ Ziemia Sędziejowicka”, Kapela Podwórkowa „S

Czytaj...

III FESTIWAL RÓŻ - ŁASK 05.07.2015 r.

 ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMIA SĘDZIEJOWICKA     Do obejrzenia relcji z prezentacji Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Sędziejowicka na III Festiwalu Róż w Łasku zapraszamy na: portal - Facebook - GOK Sędziejowice - ABY SZYBKO ZNALEŻĆ SIĘ NA FACEBOOKU GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W SĘDZIEJOWICACH POZOST

Czytaj...

WIZYTA STUDYJNA 29 - 30 czerwca 2015 r.

W terminie 29 - 30 czerwca 2015 roku, mieliśmy ogromną przyjemność jako przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu województwa łódzkiego , powiatu łaskiego, uczestniczyć w wizycie studyjnej na Mazurach, której celem było pokazanie dobrych praktyk funkcjonujących na tamtym obszarze Sieci Współpracy. W ramach wizyt

Czytaj...

GMINNE ŚWIĘTO LUDOWE - Podule 2015r.

          Więcej zdjęć na strone facebook - GOK Sędziejowice. Zapraszamy!!!

Czytaj...

Kapela Podwórkowa "Sędziej"

  Od 2000 r przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach działa Kapela Podwórkowa „Sędziej”. Już w pierwszym roku swego istnienia kapela zdobyła specjalne wyróżnienie podczas XV Ogólnopolskiego Jarmarku Kapel Podwórkowych Łaziska Górne ‘2001 oraz na Ogólnopolskim Festiwalu Kapel Podwórkowych Kalisz Pomorski

Czytaj...

20 LECIE ZESPOŁU ŚPIEWACZEGO SĘDZIEJOWIANKI :-)

piątek, 27 listopada 2015 11:27 GOK
Drukuj PDF

Sala konferencyjno - taneczna, Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowiach w piątek 20 listopada 2015 roku wypełniona była po brzegi........

Zaproszeni Goście - władze Gminy Sędziejowice w osobach;

Mirosław Potasiak -

sekretarz Gminy Sędziejowice,

oraz

Dariusz Cieślak - Przewodniczący Rady Gminy Sędziejowice,

Klub Seniora Sędziejowice,

Dyrekcja i pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach,

rodziny , przyjaciele, znajomi,

prasa, telewizja

Wszyscy zjechali się tego popołudnia do Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach, by uczestniczyć w jubileuszowym koncercie

Zespołu Śpiewaczego

"SĘDZIEJOWIANKI ".

Wspaniały wystep Pań, barwna prezentacja wokalna Gości -

" Bełchowskie Nutki ",

prezentacja multimedialna przygotowana przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach, podziękowania, kwiaty, łzy wzruszenia.........

:-)

.......20 lat minęło jak jeden dzień

 

 

alt

 

 

Więcej zdjęć z uroczystości  - na FACEBOOK - GOK SĘDZIEJOWICE.

Poprawiony: piątek, 27 listopada 2015 11:35


You are here:   Start