Dzień Kobiet 2011

  W dniu 7 marca 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, w którym gościnnie wystąpiły zespoły taneczne i kapele z GOK-u w Sędziejowicach: Zespół Pieśni i Tańca ”Mali Sędziejowiczanie”, Zespół Pieśni i Tańca „ Ziemia Sędziejowicka”, Kapela Podwórkowa „S

Czytaj...

Pokaz SIERADZKIEGO KLUBU KARATE :-)

środa, 23 września 2015 12:30 GOK
Drukuj PDF

23 września 2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sędziejowicach odbył się pokaz karate dla uczniów klas

I, II, III, IV, V, VI.

Pokaz prezentowany był przez Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai, który to zaprasza na swoje zajęcia wszystkie chętne dzieci i młodzież w poniedziałkii czwartki o godzinie 15.30 do Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach.

Wszelkie szczegółowe informacje można otrzymać pod numerami telefonów:

43 8273252 lub 665 990 315.


Zapraszamy :-)

 

Galeria zdjęć z pokazu KARATE dostępna po kliknięciu w ikonkę fb –

prawy górny róg strony głownej GOKU.

 

 

alt

 

 

 

 

 You are here:   Start