Dzień Kobiet 2011

  W dniu 7 marca 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, w którym gościnnie wystąpiły zespoły taneczne i kapele z GOK-u w Sędziejowicach: Zespół Pieśni i Tańca ”Mali Sędziejowiczanie”, Zespół Pieśni i Tańca „ Ziemia Sędziejowicka”, Kapela Podwórkowa „S

Czytaj...

III FESTIWAL RÓŻ - ŁASK 05.07.2015 r.

czwartek, 06 sierpnia 2015 10:57 GOK
Drukuj PDF

festiwal r 2015 zd.1

 ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMIA SĘDZIEJOWICKA

 

 

Do obejrzenia relcji z prezentacji Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Sędziejowicka na III Festiwalu Róż w Łasku zapraszamy na:


portal - Facebook - GOK Sędziejowice- ABY SZYBKO ZNALEŻĆ SIĘ NA FACEBOOKU GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W SĘDZIEJOWICACH POZOSTAŃ NA NASZEJ STRONIE - NALEŻY JEDYNIE WEJŚĆ W PRZYDATNE LINKI , KTÓRE TO ZNAJDUJĄ SIĘ PO  PRAWEJ STRONIE  U GÓRY  - IKONKA fbZAPRASZAMY :-)

Poprawiony: piątek, 20 października 2017 06:28


You are here:   Start