WIZYTA STUDYJNA 29 - 30 czerwca 2015 r.

czwartek, 02 lipca 2015 11:37 GOK

wizyta studyjna 3

W terminie 29 - 30 czerwca 2015 roku, mieliśmy ogromną przyjemność jako przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu województwa łódzkiego , powiatu łaskiego, uczestniczyć w wizycie studyjnej na Mazurach, której celem było pokazanie dobrych praktyk funkcjonujących na tamtym obszarze Sieci Współpracy.

W ramach wizyty odwiedziliśmy m.in. Olsztyn oraz Morąg.

Program wizyty studyjnej, który zamieszczam poniżej był bardzo bogaty a gościnność gospodarzy nieoceniona.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za ciepłe przyjęcie naszych organizacji.

Dziękujemy za przekazaną wiedzę i możliwość zapoznania się z osiągnięciami naszych kolegów i koleżanek.

Dziękujemy właścicielom gospodarstwa Agroturystycznego w Rojach za ciepłą rodzinną atmosferę, która to zaserwowana została nam w chwili przyjazdu wraz z obiado -- kolacją i pozostanie w naszych sercach na długo.

Program wizyty studyjnej

- spotkanie z Federacją Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko – Mazurskiego FOSa

- spotkanie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Olsztynie, Porozumieniem Uniwersytetów Trzeciego Wieku Warmii i Mazur

- spotkanie z Rzecznikiem Praw Osób Starszych Województwa Warmińsko – Mazurskiego, redaktorem pisma „Generacja"

- spotkanie z Członkinią Zarządu Sieci Na Rzecz Seniorów Warmii i Mazur

- spotkanie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Morągu

- spotkanie z organizacją Ostródy.

Mieliśmy niebywałą okazję uczestniczyć w jeszcze jednym ważnym dla nas spotkaniu, tj. we wspólnym ognisku dla wszystkich uczestników wyjazdu z zaproszonymi seniorami Morąga.

Zapraszam do galerii zdjęć z tych wydarzeń serdecznie pozdrawiając wszystkich uczestników wizyty studyjnej .

Więcej zdjęć na stronie facebook Gminnego Ośrodka Kultury. Zapraszamy

Poprawiony: piątek, 20 października 2017 06:28