DOŻYNKI Gminno - Parafialne Grabno - Zamość 2015

ZAPRASZAMY SERDECZNIE :-)        

Czytaj...

Dzień Kobiet 2011

  W dniu 7 marca 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, w którym gościnnie wystąpiły zespoły taneczne i kapele z GOK-u w Sędziejowicach: Zespół Pieśni i Tańca ”Mali Sędziejowiczanie”, Zespół Pieśni i Tańca „ Ziemia Sędziejowicka”, Kapela Podwórkowa „S

Czytaj...

III FESTIWAL RÓŻ - ŁASK 05.07.2015 r.

 ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMIA SĘDZIEJOWICKA     Do obejrzenia relcji z prezentacji Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Sędziejowicka na III Festiwalu Róż w Łasku zapraszamy na: portal - Facebook - GOK Sędziejowice - ABY SZYBKO ZNALEŻĆ SIĘ NA FACEBOOKU GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W SĘDZIEJOWICACH POZOST

Czytaj...

WIZYTA STUDYJNA 29 - 30 czerwca 2015 r.

W terminie 29 - 30 czerwca 2015 roku, mieliśmy ogromną przyjemność jako przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu województwa łódzkiego , powiatu łaskiego, uczestniczyć w wizycie studyjnej na Mazurach, której celem było pokazanie dobrych praktyk funkcjonujących na tamtym obszarze Sieci Współpracy. W ramach wizyt

Czytaj...

GMINNE ŚWIĘTO LUDOWE - Podule 2015r.

          Więcej zdjęć na strone facebook - GOK Sędziejowice. Zapraszamy!!!

Czytaj...

Kapela Podwórkowa "Sędziej"

  Od 2000 r przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach działa Kapela Podwórkowa „Sędziej”. Już w pierwszym roku swego istnienia kapela zdobyła specjalne wyróżnienie podczas XV Ogólnopolskiego Jarmarku Kapel Podwórkowych Łaziska Górne ‘2001 oraz na Ogólnopolskim Festiwalu Kapel Podwórkowych Kalisz Pomorski

Czytaj...

WIZYTA STUDYJNA 29 - 30 czerwca 2015 r.

czwartek, 02 lipca 2015 11:37 GOK
Drukuj PDF

wizyta studyjna 3

W terminie 29 - 30 czerwca 2015 roku, mieliśmy ogromną przyjemność jako przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu województwa łódzkiego , powiatu łaskiego, uczestniczyć w wizycie studyjnej na Mazurach, której celem było pokazanie dobrych praktyk funkcjonujących na tamtym obszarze Sieci Współpracy.

W ramach wizyty odwiedziliśmy m.in. Olsztyn oraz Morąg.

Program wizyty studyjnej, który zamieszczam poniżej był bardzo bogaty a gościnność gospodarzy nieoceniona.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za ciepłe przyjęcie naszych organizacji.

Dziękujemy za przekazaną wiedzę i możliwość zapoznania się z osiągnięciami naszych kolegów i koleżanek.

Dziękujemy właścicielom gospodarstwa Agroturystycznego w Rojach za ciepłą rodzinną atmosferę, która to zaserwowana została nam w chwili przyjazdu wraz z obiado -- kolacją i pozostanie w naszych sercach na długo.

Program wizyty studyjnej

- spotkanie z Federacją Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko – Mazurskiego FOSa

- spotkanie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Olsztynie, Porozumieniem Uniwersytetów Trzeciego Wieku Warmii i Mazur

- spotkanie z Rzecznikiem Praw Osób Starszych Województwa Warmińsko – Mazurskiego, redaktorem pisma „Generacja"

- spotkanie z Członkinią Zarządu Sieci Na Rzecz Seniorów Warmii i Mazur

- spotkanie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Morągu

- spotkanie z organizacją Ostródy.

Mieliśmy niebywałą okazję uczestniczyć w jeszcze jednym ważnym dla nas spotkaniu, tj. we wspólnym ognisku dla wszystkich uczestników wyjazdu z zaproszonymi seniorami Morąga.

Zapraszam do galerii zdjęć z tych wydarzeń serdecznie pozdrawiając wszystkich uczestników wizyty studyjnej .

alt


alt
alt


alt


Więcej zdjęć na stronie facebook Gminnego Ośrodka Kultury. Zapraszamy

Poprawiony: czwartek, 27 sierpnia 2015 11:42


You are here:   Start