Dzień Kobiet 2011

  W dniu 7 marca 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, w którym gościnnie wystąpiły zespoły taneczne i kapele z GOK-u w Sędziejowicach: Zespół Pieśni i Tańca ”Mali Sędziejowiczanie”, Zespół Pieśni i Tańca „ Ziemia Sędziejowicka”, Kapela Podwórkowa „S

Czytaj...

Zespoły artystyczne

Drukuj PDF

Gminny środek Kultury w Sędziejowicach prowadzi wielokierunkową działalność kulturalną w zakresie tanecznym i muzycznym. Swoją działalnością obejmuje tańce i przyśpiewki ludowe, tańce towarzyskie jak i tańce nowoczesne.

GOK w Sędziejowicach słynie z rozpowszechniania folkloru.

 

ZESPOŁY ARTYSTYCZNE:

Zespół Pieśni i Tańca Seniorów "Ziemia Sędziejowicka"

Zespół Pieśni i Tańca "Sędziejowiczanie" przy Zespole Szkół Rolniczych w Sędziejowicach

Kapela Ludowa "Grabianie"

Zespół Pieśni i Tańca "Mali Sędziejowiczanie"

Kapela Podwórkowa "Sędziej"

Zespół Śpiewaczy "Sędziejowianki"

Strażacka Orkiestra Dęta "Druh"

Studio Piosenki "Metrum"You are here:   StartZespoły artystyczne