DOŻYNKI Gminno - Parafialne Grabno - Zamość 2015

ZAPRASZAMY SERDECZNIE :-)        

Czytaj...

Dzień Kobiet 2011

  W dniu 7 marca 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, w którym gościnnie wystąpiły zespoły taneczne i kapele z GOK-u w Sędziejowicach: Zespół Pieśni i Tańca ”Mali Sędziejowiczanie”, Zespół Pieśni i Tańca „ Ziemia Sędziejowicka”, Kapela Podwórkowa „S

Czytaj...

III FESTIWAL RÓŻ - ŁASK 05.07.2015 r.

 ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMIA SĘDZIEJOWICKA     Do obejrzenia relcji z prezentacji Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Sędziejowicka na III Festiwalu Róż w Łasku zapraszamy na: portal - Facebook - GOK Sędziejowice - ABY SZYBKO ZNALEŻĆ SIĘ NA FACEBOOKU GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W SĘDZIEJOWICACH POZOST

Czytaj...

WIZYTA STUDYJNA 29 - 30 czerwca 2015 r.

W terminie 29 - 30 czerwca 2015 roku, mieliśmy ogromną przyjemność jako przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu województwa łódzkiego , powiatu łaskiego, uczestniczyć w wizycie studyjnej na Mazurach, której celem było pokazanie dobrych praktyk funkcjonujących na tamtym obszarze Sieci Współpracy. W ramach wizyt

Czytaj...

GMINNE ŚWIĘTO LUDOWE - Podule 2015r.

          Więcej zdjęć na strone facebook - GOK Sędziejowice. Zapraszamy!!!

Czytaj...

Kapela Podwórkowa "Sędziej"

  Od 2000 r przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach działa Kapela Podwórkowa „Sędziej”. Już w pierwszym roku swego istnienia kapela zdobyła specjalne wyróżnienie podczas XV Ogólnopolskiego Jarmarku Kapel Podwórkowych Łaziska Górne ‘2001 oraz na Ogólnopolskim Festiwalu Kapel Podwórkowych Kalisz Pomorski

Czytaj...

Edukacja i Usługi

Drukuj PDF
  1.  Nauka gry na instrumentach muzycznych
  2. Lektorat języka angielskiego
  3. Nagłaśnianie imprez
  4. Wynajem pomieszczeń na imprezy rodzinne, bankiety, konferencje i kiermasze
  5. Organizacja wyjazdów na przedstawienia teatralne, wycieczki i obozy turystyczne
  6.  Nauka tańca ludowego, nowoczesnego

 

 

 

 

Dla Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach został zakupiony sprzęt nagłasniający oraz zestawy komputerowe ze środków współfinansowanych przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Warszawie za kwotę 82.094 zł z czego 30.000 zł otrzymano z MKiDN.

 

mkidn

glosniki

 

 

Sprzęt komputerowy (notebook, komputery stacjonarne, drukarki)


komp

 

 

Sprzęt muzyczy (akordeon, mikser, mikofony, kolumny estradowe)


glosniki2glosniki3

 

 
You are here:   StartEdukacja i Usługi