DOŻYNKI Gminno - Parafialne Grabno - Zamość 2015

ZAPRASZAMY SERDECZNIE :-)        

Czytaj...

Dzień Kobiet 2011

  W dniu 7 marca 2011 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Widawie odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, w którym gościnnie wystąpiły zespoły taneczne i kapele z GOK-u w Sędziejowicach: Zespół Pieśni i Tańca ”Mali Sędziejowiczanie”, Zespół Pieśni i Tańca „ Ziemia Sędziejowicka”, Kapela Podwórkowa „S

Czytaj...

III FESTIWAL RÓŻ - ŁASK 05.07.2015 r.

 ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA ZIEMIA SĘDZIEJOWICKA     Do obejrzenia relcji z prezentacji Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Sędziejowicka na III Festiwalu Róż w Łasku zapraszamy na: portal - Facebook - GOK Sędziejowice - ABY SZYBKO ZNALEŻĆ SIĘ NA FACEBOOKU GMINNEGO OŚRODKA KULTURY W SĘDZIEJOWICACH POZOST

Czytaj...

WIZYTA STUDYJNA 29 - 30 czerwca 2015 r.

W terminie 29 - 30 czerwca 2015 roku, mieliśmy ogromną przyjemność jako przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu województwa łódzkiego , powiatu łaskiego, uczestniczyć w wizycie studyjnej na Mazurach, której celem było pokazanie dobrych praktyk funkcjonujących na tamtym obszarze Sieci Współpracy. W ramach wizyt

Czytaj...

GMINNE ŚWIĘTO LUDOWE - Podule 2015r.

          Więcej zdjęć na strone facebook - GOK Sędziejowice. Zapraszamy!!!

Czytaj...

Kapela Podwórkowa "Sędziej"

  Od 2000 r przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach działa Kapela Podwórkowa „Sędziej”. Już w pierwszym roku swego istnienia kapela zdobyła specjalne wyróżnienie podczas XV Ogólnopolskiego Jarmarku Kapel Podwórkowych Łaziska Górne ‘2001 oraz na Ogólnopolskim Festiwalu Kapel Podwórkowych Kalisz Pomorski

Czytaj...

Klub Piosenki "METRUM"

Drukuj PDF

Klub Piosenki „METRUM” skupia dzieci i młodzież w wieku od szkoły podstawowej do szkoły średniej, pragnące nauczyć się poprawnego śpiewania oraz doskonalić swoje umiejętności wokalne.

Zajęcia odbywają się indywidualnie, a podstawowymi elementami nauki śpiewania jest praca nad:

 

emisją,

rozszerzeniem skali głosu,

intonacją,

oddechem przeponowo -żebrowym,

dykcją,

interpretacją,

umiejętnością posługiwania się mikrofonem,

nauką opanowania estradowego,

właściwą estetyką muzyczną.

 

 

Piosenki do realizacji dobierane są starannie z uwzględnieniem indywidualnych możliwości i zdolności oraz stopnia zaawansowania młodych wokalistów.

Repertuar stanowią piosenki o różnorodnej tematyce, dostosowane do wieku wykonawców.

 

 

 

 

 

 

 You are here:   StartZespoły artystyczne"Metrum"